דילוג לתוכן דילוג לתפריט תפריט נגישות

כל גדולי וצדיקי הדור יתכנסו יחדיו ביום המסוגל 'זאת חנוכה' בבית רבנו שר התורה מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א להעתיר ולהביא ישועות על תורמי קופת העיר

הנה מגיע היום הגדול. בזאת חנוכה אפשר לשנות, להפוך, לקרוע גזר דין. עד זאת חנוכה  - כך כתוב  בספרים הקדושים –עדיין אפשר לשנות. גזר הדין של השנה עוד לא נחתם סופי!
כל מי ששומע את מה שאמר הס"ק קדוש ישראל מרוז'ין זי"ע נדהם: "מה שצדיקים יכולים לפעול  ולקבל מהשם יתברך בראש השנה וביום כיפור – יכולים אנשים פשוטים לפעול בזאת חנוכה"! תדמיינו בנעילה של יום כיפור את תפילותיהם של כל גדולי וצדיקי הדור בכל מקום שהם. עכשיו, בזאת חנוכה, אתה! מסוגל עוד יותר! מבהיל!

לכל אחד מאיתנו יש בקשות עמוקות בליבו. העינים הפנימיות שלנו מכוונות אל הבורא, שיעזור לנו בחיים. אבל  התפילה הפנימית שלנו לעולם לא יהיה דומה ל'ביחד' עם גדולי הדור. תפילת גדולי הדור תוסיף לתפילה האישית שלנו את הזכות שלהם! בדור כמו שלנו, מבולבל חלש עלוב ועזוב, אין גבול ואין שיעור ומידה לעוצמת תפילתם של המנהיגים שעומדים בפרץ, שפוסקים הלכה בעוז, שקובעים אסור ומותר, שמגדרים את הגדירות, שמחזקים נדכאים במילה טובה. לתפילה שלנו מצטרפת הזכות העצומה של התפילה שלהם. 

בזאת חנוכה תעלה מבית רבנו מרן שה"ת הגר"ח קנייבסקי שליט"א תפילה משותפת. מבהיל לחשוב שאנשים כה מבוגרים וצדיקים שכל תנועה לא קלה עבורם, שמגיעות אליהם שאלות מכל רחבי העולם, מתאספים בשביל מי? בשבילך שישבת ליד הטלפון והרמת שיחה לקופה ודיברת עם המוקדנית, ורשמת את פרטיך.
היית מספיק חשוב כדי שכל גאוני הדור ומאוריו יתאספו כדי להתפלל עליך. 
ביום המסוגל 'זאת חנוכה', תעלה תפילת כל גדולי וצדיקי הדור בדורנו.