דילוג לתוכן דילוג לתפריט תפריט נגישות

לרגל השעה המיוחדת יוצאים ב"קופת העיר" בפרוייקט מיוחד: "לא מוותרים על שום מקום שיכול להביא ישועה", במסגרתו יתקיימו 90 תפילות, ע"י גדולי הדור שליט"א, במקומות הקדושים בארץ הקודש ובסך הכל ב-10 מדינות בעולם * ב"קופת העיר" מזכירים לציבור את קריסת מערכת הטלפונים של הקופה באחת השנים בהתקרב עת השעה התשיעית, וקוראים להקדים ככל האפשר להעביר את השמות

 

 

9 דקות שיכולות לשנות את החיים כולם. בעוד ימים בודדים, ביום שני הקרוב, ט' כסלו תשע"ח, מגיעה ההזדמנות הגדולה בהגיע עת השעה התשיעית. לרגל ההזדמנות הנדירה, תקיים אי"ה "קופת העיר" מערך תפילה אדיר שלא היה כדוגמתו עד היום, ובמסגרתו יתקיימו תפילות ב-90 מקומות, בבתי 40 גדולי הדור שליט"א, ב-40 המקומות המסוגלים בארץ ישראל, ובנוסף בציונים המסוגלים לישועה ב-10 מדינות ברחבי העולם.

כפי שנתגלה ונתפרסם בשנים האחרונות ע"י "קופת העיר" מתוך ספרי הראשונים והאחרונים, ולפי עצתם והדרכתם של גדולי וצדיקי הדור שליט"א המנתבים את פעולות קופת העיר על כל מפעליה, הרי שזמן רצון מסוגל מאוד לישועות הוא בחודש התשיעי, ביום התשיעי ובשעה התשיעית, ואז בתשע הדקות שהם השעה התשיעית לפי כל השיטות, עת מיוחדת היא לפעול ולהשיג בכל העניינים, והרי הם צינור לכל השפע.

לקראת יום שני הבעל"ט, ט' בכסלו תשע"ח, בו תחול כאמור באורח נדיר השעה התשיעית שביום התשיעי שבחודש התשיעי בשנה זו, נערכים ב"קופת העיר" בהכנות קדחתניות למערך תפילה מקיף בהדרכתם של גדולי וצדיקי הדור שליט"א, בתשע הדקות, אשר בהם לכל הדעות היא השעה התשיעית, על מנת לנצל את הרגעים המיוחדים, אשר נודעו כמסוגלים לישועות בכל העניינים, ולעשות את מירב דרכי ההשתדלות לתפילה ולזכויות בשעת הרצון.

לפי החשבונות שקיימה 'קופת העיר', הרי שהשעה התשיעית שהיא לפי כל השיטות והחישובים השונים, תחול בשנה זו בין השעה 13:41 להשעה 13:50. כאשר ב-9 הדקות האלו, חלה השעה התשיעית לכולי עלמא.

כמידי שנה, יקדישו גדולי ישראל את הדקות הבודדות והמסוגלות הללו, עבור התורמים ל"קופת העיר" ויעתירו עליהם בזמן המיוחד, למילוי כל משאלותיהם ובקשותיהם לטובה. אשר השנה בנוסף, על מנת שלא לוותר על שום מקום שיכול להביא את הישועה, יוצאת "קופת העיר" במערך תפילה ענק שלא היה כדוגמתו, ושולחת לרגל השעה התשיעית, בעלי תפילה יראי ה', לציוני הקודש ברחבי הארץ העולם, ובסך הכל ל-50 מקומות המסוגלים בארץ ובעולם הפרוסים ב-10 מדינות, זאת על מנת לעשות את המקסימום האפשרי לנצל את עת הרצון הנדירה והמיוחדת הזו. 

לגלריה ממרנן גדולי הדור מעתירים על תורמי קופת העיר בשעה התשיעית, ט' כסלו תשע"ז, לחצו כאן >>> 

לאור נסיון העבר, בהם היו רבים שלא הצליחו להעביר את שמותיהם לתפילות המיוחדות עקב הלחץ הגובר לקראת מעמדות התפילה, מומלץ להקדים ולהעביר את השמות מעמדות התפילה של השעה התשיעית הנדירה בשנה התשיעית, ולתפילות המיוחדות במקומות הקדושים והמסוגלים בארץ ובעולם. 

קופת העיר מביאה לפניכם 3 אפשרויות כדי לנצל את ה9 דקות המסגולות! 

 

למסירת שמות לחץ כאן >>>

למסירת שמות לחץ כאן >>>

למסירת שמות לחץ כאן >>>