דילוג לתוכן דילוג לתפריט תפריט נגישות

30 יתומים מתחתנים בחודש חשון ומרן הגר"ח קניבסקי במכתב נדיר בכתי"ק "כל מי שיתרום 300 ש"ח ל30 היתומים שמתחתנים בחודש חשוון ואין להם מאומה יזכה לעשות שמחה בביתו בקרוב" מי אינו רוצה את ההבטחה הזאת, כנסו ותרמו>>>

בס"ד ר"ח חשוון תשע"ח" כל מי שיתרום 300 ₪ לשלשים היתומים שמתחתנים בחדש חשון ואין להם מאומה יזכה בס"ד לעשות שמחה בביתו בקרוב" חיים קניבסקי 

את הקביעה, שמי שיתרום 300₪  לשלשים היתומים שמתחתנים בחדש חשון ואין להם מאומה יזכה בס"ד לעשות שמחה בביתו בקרוב, כתב וחתם בכתב יד קדשו, לא פחות ולא יותר, אלא מרן שר התורה רבנו חיים קנייבסקי שליט"א. מי שיתרום את התרומה הזאת – יזכה לעשות שמחה בביתו בקרוב. 
אנחנו קוראים ולא מספיק מאמינים למה שעינינו רואות. לעשות-שמחה-בביתנו- בקרוב, אנחנו!!!

אנחנו, ולא זר. אנחנו – וזו תהיה שמחה שמחה, שמחה אמיתית, שאולי חיכינו לה עד כלות ואולי אפילו לא הצלחנו לנחש מה בדיוק זה יהיה. 
אנחנו נזכה לעשות שמחה בביתנו בקרוב, זה כתוב במפורש בכתי"ק ובחתימתו של מרן שר התורה רבי חיים קנייבסקי שליט"א – ומי יש לו אפשרות לזכות בשטר-כזה, והוא סכל מכדי לממש אותו?!
שיעמוד לכם, ולכל התורמים, לזכות. בעולם הזה ובעולם הבא, ושהמצווה הגדולה והיקרה הזאת תגרור אחריה עוד מצוות רבות וחשובות. אמן כן יהי רצון.