דילוג לתוכן דילוג לתפריט תפריט נגישות

שלוחי קופת העיר יצרו אתך קשר במעמד הפתיחה כדי שתוכל להעביר ישירות את השם והבקשה .

כ"ו סיון והלב שלך מתהפך... כל כך היית רוצה להיות בעצמך בעמוקה, שותף פעיל עם מרן הגרב"מ אזרחי שליט"א, הפותח את תפילת ארבעים יום של גדולי הדור.
 תרמת לקופת העיר וזכית ששמך יועבר לתפילה המיוחדת הזאת, אבל משהו בתוכך כל כך שואף. כל כך משתוקק. כל כך מתגעגע וכמה להיות בעצמך שם...
והפעם, עם המיזם החדש של קופת העיר, תוכל כמעט-כמעט להרגיש 'שם'. אחרי שניסו את השיטה בהצלחה ענקית במירון, בל"ג בעומר, ובציון השל"ה בער"ח סיון, נערכת קופת העיר גם בעמוקה להעמיד מספר בעלי תפילה בו זמנית, כדי שיוכלו להתקשר אל כל תורם אשר ליבו חפץ בזה – בדיוק באותה עת בו נערכת התפילה המיוחדת, ע"י מרן הגרב"מ אזרחי שליט"א, כדי שהוא יוכל לשמוע בזמן אמת, בשידור חי, את התפילה שנישאת אל על, בהתרגשות עצומה, בהתעוררות שאין דומה לה, ולהעביר ישירות את השם והבקשה למרן שליט"א.. 
כמה אנשים יזכו למחווה המרגשת הזאת? כמה יכולים להניח את כפם על הזכות הנדירה הזו, לפני שהיא מתפוגגת? כמה, מתוכנו, יעמדו ביום ההילולא כ"ו סיון במרכז הבית, כשכל הילדים סביבם, ויפעילו את הרמקול שבטלפון, כדי שכולם כולם יוכלו להשתתף, לא רק לשמוע אלא להשתתף ממש, עם התפילות הנשגבות הנשטחות שם לזכותם ע"י מרן הגרב"מ אזרחי שליט"א?להעביר ישירות את השם והבקשה?
עומדים שם ומתפללים עליך – ואתה לא תצטרף?!