דילוג לתוכן דילוג לתפריט תפריט נגישות

עמוקה - התפילה שפועלת ישועות

40 יום בעמוקה ע"י גדולי הדור בעצמם!!! כולם קוראים לך, מתפללים עליך, נוסעים בשבילך עד עמוקה, קורעים את השמים, מבקשים ישועה. ואתה – עוד מתלבט?

אי שם, אולי מעבר לאוקיינוס ואולי ברחוב השני - מחכה השידוך המתאים והטוב. כשאתם רוצים לקרוע את הים ולעבור כבר – הדבר הראשון שכדאי לכם לזכות בו אלו ארבעים יום של תפילה בעמוקה. שכן, כידוע, כבר בזוהר הקדוש נרשם: "המתפלל על איזה דבר במשך ארבעים יום בוודאי נענה".
ובמיוחד שארבעים הימים האלו הם ע"י תפילתם של גדולי הדור בעצמם, אשר ברצף בלתי נתפס מגיעים יום יום לציון בעמוקה, להעתיר על תורמי קופת העיר. 
ולכן בס"ד, יגיעו גדולי הדור לציון הק' בעמוקה במשך 40 יום ברציפות, ויעתרו ויתפללו עליכם לישועה. בנוסף, יתלוו אליהם שליחים מיוחדים שיפצירו במשך 40 יום, יצעקו בעמוקה את השם שלך בפרטות יום אחרי יום, ויבקשו את הבקשה שלך. 
מיום ההילולא של התנא הקדוש כ"ו בסיוון. ארבעים ימים של ספירת העומר פרטית משלכם. וכמה מתאים הדבר שארבעים ימי תפילות הן בדיוק כגימטריה של "זווג טוב".

חזקה 

בפעם השלישית בהסטוריה, החל מיום ההילולא כ"ו סיון תשע"ז, יבואו מרנן ורבנן, עיני העדה, מנהיגי הדור והדרו, חברי מועצגה"ת, זקני ראשי הישיבות, גדולי האדמור"ים וגדולי חשובי המשגיחים והמשפיעים, כל הצדיקים, הם בכבודם ובעצמם - כדי להתפלל בעמוקה! ברצף של ארבעים יום! על נותני הצדקה לקופת העיר. 
תחשבו על המשמעות: גדולי הדור יהיו השליחים של תורמי קופת העיר בעמוקה! מפחיד לחשוב שהם אלו שיטרחו. מפחיד לחשוב עליהם מתפתלים ברכב עם שבעים ושמונים ותשעים שנות תורה שלהם. מפחיד לחשוב שהם מייחסים לתפילה הזו כזו חשיבות, עד שחמישים מהם הסכימו כל אחד בפני עצמו לטרוח כך כדי להתפלל על התורמים לקופה.

גדולי הדור באים להיות השליחים! והם לא היו עושים זאת אלא אם כן יש להם סיבה חשובה ביותר. הכי חשובה שיכולה להיות.
והסיבה היא אתה, התורם. 

ולמה תורמי קופת העיר כ"כ חשובים?
כי אנשים נכנסים לחדר של גדולי הדור ובוכים שם ומתפרקים ומספרים על נסיונות נוראים, עניות, מחלות, קשיים, וגדולי הדור מפנים אותם לקופת העיר.ובסופו של חשבון במי תלוי אם יצילו את המסכנים האלו או לא? – זה תלוי רק בקופת העיר, וקופת העיר תלויה רק בך. התרומה שלך לקופה כל כך נצרכת, כל כך קריטית, חיי אדם ושלימות משפחות תלויים בה, והיא מספיק יקרה כדי שהם יטרחו ויסעו בשבילך אפילו עד עמוקה. 
ארבעים יום מלאי הוד של קדושה, ארבעים יום נדירים, במה זכה הכביש שישא עליו ארבעים גדולים יום אחר יום? 

נפל דבר

הפעם נפל דבר באמת. הפעם משהו השתנה. יש סיכוי שתשבר צלחת. הגדולים בעצמם קורעים את השמים. הרי כמה פעמים פניתם לאחד, רק לאחד, מרשימת המופת הזו, וביקשתם ברכה ועצה לשידוך או לענינים אחרים. 
כל מי שמחכה לשידוך יודע שהדרך עוברת דרך גדולי הדור. מהם לוקחים עצה ותושיה. אותם שואלים, אצלם בחדר בוכים, והם אלו שנותנים ברכה. והנה, מרן גדול הדור שליט"א ועוד 39 גדולי הדור עמו לא רק רוצים לתת ברכה מתוך חדרם אלא הם מטריחים את עצמם עוזבים את חדרם ונוסעים לעמוקה לא רק לברך, אלא להתפלל ולהפציר, לקרוע את השמים.
לא מדובר בגדול אחד, וגם לא בשלושה, ואפילו לא במנין שקופת העיר הצליחה להביא. ארבעים גדולי הדור הסכימו לנסוע עד עמוקה! כל הקשת של הגדולים יסעו. ומכאן תלמד את כוונתם, שהם מאמינים בזה. הרי אפשר היה לעשות ארבעים יום שכל אחד מהם מתפלל בביתו. לא, הם טרחו לנסוע דווקא לקברו של התנא, למרות כל הקושי הטרחה והמאמץ. 
צדיקים גוזרים – ארבעים במספר צדיקים גוזרים. מי שומע על כזו תפילה ונשאר אדיש?

עד מתי                  

למתי תחכה? על מה תסמוך? במה תשקיע כסף אם לא בזה? לשדכן תשלם, לשפר משהו שאפשר עכשו לשפר כדי להתארס יותר בקלות - תשלם. כשתצטרך להשקיע בבירורים - תשקיע. – ובדבר הכי אמיתי לא תשקיע??? 
השידוך יכול לבוא כבר מחר. הטלפון הזה מהשדכנית שיגיע מחר בבוקר, או מחרתיים או עם סיום הארבעים. 
אי אפשר לדעת, אבל מה שאנחנו כן יודעים – שזו ההשתדלות הגדולה ביותר בעולם. 
כולם קוראים לך, מתפללים עליך, נוסעים בשבילך עד עמוקה, קורעים את השמים, מבקשים ישועה.
ואתה – עוד מתלבט? 
ארבעים יום אפשר לעשות בכותל, או בקבר רחל, במקומות שקרובים לישוב, לא אי שם בעמק הצפוני ההוא. ובכל זאת , גדולי הדור מחכים לכם דווקא שם. כי הם לא מתפללים איפה שקל, אלא מאיפה שתצמח הישועה שלך. 

תפילה ללא הרף עד הישועה! 

אנחנו מאמינים שזה יקרה מהר, לכן אנחנו יכולים לכתוב את זה. מבטיחים לכם בלי נדר ששליחים שלנו יעתירו בשבילכם בציון הק', ויזכירו את שמכם ובקשתכם בפרטות,  גם אחרי ה-40 יום, יום יום, יום יום, עד שתתארסו. 
אתם מתפללים מהבית, הם מתפללים מעמוקה, עם כל שמש שעולה. אתם לא לבד במערכה, כי גם בעמוקה זוכרים אתכם. רבי יונתן בן עוזיאל, התנא הקדוש, מעלה את תפילותיכם עד כסא הכבוד. יום יום נתפלל ביחד עמכם, יום יום נקרע את השמים. כל תפילה מועילה לשידוך יותר הגון, יותר מושלם בשבילכם. לפום צערא - אגרא. 
מידי חודש שליחי הקופה יתקשרו אליכם, ואתם תגידו אם תרצו (בתרומה של 100 ש"ח לחודש) להמשיך גם בחודש הבא את התפילות שעולות ביחד מהבית ומעמוקה. 
אנחנו נהיה איתכם בימים של הציפיה הגדולה, נלך עימכם יום יום, נתעקש, נתעקש. ואתם – אל תשכחו לשתף אותנו ברגע הגדול, אל תשכחו אותנו כשתשבר הצלחת שלכם. 

בכל ער״ח ייצרו עמכם קשר מטעם קופת העיר כדי לברר האם יש עדיין צורך ששלוחי קופת העיר יעתירו עליכם בציון הקדוש בעמוקה, יום יום עד הארוסין בעז״ה.