דילוג לתוכן דילוג לתפריט תפריט נגישות

מירון כל השנה, בלי הפסק של יום!

שליח קופת העיר יעתיר בציון הק' על תורמי קופת העיר מל"ג בעומר תשע"ז עד ל"ג בעומר תשע"ח, בלי הפסק של יום בכל יום ויום יזכירו כל שם ושם בפרטות עם בקשתו האישית

ויש מי שיממה אחת של תפילה לא מספיקה לו. יש מי שוצה אותה יותר מיום אחד בשנה. רוצה להיות במירון כל השנה כולה. יש מי שיודע שכדי להיות קרוב באמת אל שערי השמיים ואל השם יתברך, צריך רציפות... ואת הרצף הזה מוכנה קופת העיר לאפשר. 
מל"ג עד ל"ג היא יוזמה מבורכת שנבראה מכוח הבקשות שלכם. שליחי קופת העיר יגעו למירון יום אחר יום, שבת וחול, שלוש מאות-שישים-וחמישה ימים בשנה, בלי הפסקה. כל יום, כל כיום, בלי הפסקה, ויעתירו עבורכם בציונו של רבי שמעון בר יוחאי. 
מל"ג עד ל"ג זו האפשרות שלכם לזכות להיות שם כל השנה כולה. לא רק יממה אחת של שיא-השיאים, אלא שנה שלמה שכולה רצף אחד מקודש.
במשך שנים עשר חודש, יום אחרי יום, כולל שבתות וחגים, פורים, הושענא רבה, ערבי פסחים, גם בימים מושלגים וסוערים.– אתה תוזכר על ציונו. יתפללו עליך, יבכו עליך, והתפילה תתעקש. בקשה עולה מציון, ולמחרת בעקביות - היא שוב עולה, ושוב... 
בל"ג בעומר יעמוד שם השליח בשבילך. וגם בל״ד בעומר, וגם בל״ה בעומר, וגם בימים חורפיים מאד, או בימים לוהטים. יש ימים שלחוצים בכל בית – ערב פורים, ערב פסח, הושענא רבא, ערב יום כיפור, יש צומות ותעניות שבהם קשה לנסוע, ובכל זאת – בכל הימים הללו– יעמוד השליח המובחר שלך אצל רבי שמעון בתוך המערה ויבקש עליך.
המערה תהיה כמעט ריקה, ורק הוא עוד ידפוק, בשבילך, ולמחרת עוד פעם, בכל בוקר, כשתתעורר תגיד לעצמך: גם היום תפילה עולה עלי במירון. 
גם היום אני יכול להגיד לעצמי כמה פעמים ביום “בזכות רשב״י״ - ולדעת שאני באמת קשור אליו, שזכותו באמת עומדת לי.