דילוג לתוכן דילוג לתפריט תפריט נגישות

22 יתומים שמתחתנים מל''ג בעומר ועד שבועות בחוסר כל

כ"ק מרן האדמו"ר מראחמיסטריווקא שליט"א בברכה מיוחדת בכתי"ק לתורמים 220 ש"ח, ל-22 היתומים הנישאים בין ל"ג בעומר לשבועות: "שיזכו לשפע ברכה והצלחה מיוחדת בכל מעשי ידיהם ולרוות נחת מכל יוצאי חלציהם וכט"ס"

הברכות הגדולות בעולם, מפי קדשו של כ"ק מרן האדמו"ר מרחמיסטריווקא שליט"א, והתשלום עליהן, התשלום במרכאות כפולות, הוא נתינת צדקה מינימלית כל כך, בסך עשרה שקלים לכל חתונה של יתומים. 

 

"... שיזכו לשפע ברכה והצלחה מיוחדת בכל מעשי ידיהם ורוב נחת מכל יו"ח וכט"ס". מספרות המילים הכתובות על הכריכה, וגורמות ללב שלנו לעצור לרגע. 
שפע ברכה והצלחה מיוחדת בכל מעשי ידיהם – ורוב נחת מכל יוצאי חלציהם - - מי זה שניסח את המילים המדוייקות האלה, המביאות לנו בעסקת חבילה בדיוק מה שאנחנו צריכים?

בדיוק ככה מתנהלים הדברים. מציעים לנו להיות שותפים באחת המצוות הגדולות ביותר שיש, מצווה שמאפשרת לאחינו ולאחיותנו לפתוח דף נקי ויפה בחייהם, ולהתחיל את חייהם המשותפים ברגל ימין, בשמחה גדולה, בתחושה שעמם עוטף אותם באהבה ובאכפתיות. 
ואם נענה לה, למצווה היקרה הזאת, נקבל את הברכות הגדולות האלה....
כמה ציפיה ותקווה יש בלב כל אחד מאיתנו, לזכות לנחת ולקדושה מכל יוצאי חלצינו! כמה אנחנו מתפללים על זה, כמה מבקשים את זה - -- כמה היינו רוצים שתיגזר עלינו הגזרה הטובה הזאת, על ידי הצדיק, ושהשם, שהבטיח שהוא מקיים גזרותיהם של צדיקים – יקיימה במלואה!
וכמה אנחנו מייחלים לזכות להצלחה בכל מעשי ידנו... וכאן, לא רק על 'הצלחה' מדבר כ"ק מרן האדמו"ר מראחמיסטריווקא שליט"א, אלא על הצלחה מיוחדת - - - -
אז נכון. 220 שקלים הם סכום לא מבוטל, ולאף אחד מאתנו הסכום הזה לא מתגולל ככלי אין חפץ בו במגרה. 220 שקלים הם מטבע. ללא ספק. אבל מה אפשר לקנות בהם, בעולם הזה?
כמה הייתם משלמים על הצלחה יוצאת דופן במקצוע שלכם? כמה שווה לכם הצלחה כזאת? 

ללא ספק, יותר מאשר 220 ש"ח. 
כמה שווים לכם נחת וקדושה מכל יוצאי חלציכם? יש בכלל מחיר לדבר כזה? כל הכסף שישנו עלי אדמות לא מספיק כדי לשלם על נחת וקדושה מצאצא אחד, שלא לדבר על כל צאצאינו - - - -

אנחנו לא הולכים להפסיד את ברכות השם, ברגעים השמחים שלו, יתברך, רגעים של נישואי ילדיו אהוביו, היתומים, הגיבורים, שהוא קרוב אליהם כל כך. אנחנו לא הולכים להפסיד את הברכה הזאת, ולשמוט את הזכות מתחת הידיים שלנו. אנחנו לא!
אנחנו תורמים עכשו 220 ש"ח, וזוכים בכל העולמות. 

כל שמות התורמים שיענו לקריאת כ"ק מרן אדמו"ר שליט"א, יועברו לתפילה מיוחדת של כ"ק מרן אדמו"ר שליט"א ביום 
המסוגל ער"ח סיון - להצלחה מיוחדת ולרוות נחת מכל יו"ח